Wakacje z Judo 2019

1 Wrz, 2019 | Bez kategorii

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie po raz kolejny prowadził podczas dni wolnych od szkoły zajęcia sportowo – rekreacyjne ,,Wakacje z Judo’’. Zajęcia odbywały się w sierpniu a w lipcu klub organizował obozy letnie i wycieczki.

Program zajęć wakacyjnych był rozbudowany, przez każdy uczestnik mógł coś znaleźć dla siebie. Zajęcia sportowe odbywały się z podziałem na grupy, pierwsza 5-10 lat i druga dzieci powyżej 10 lat. W każdej grupie odbywały się zajęcia z gimnastyki podstawowej, akrobatyki sportowej jak i w grupie starszej treningu Judo. W sierpniu odbył się Trening z Mistrzem, a gościem który zawitał do Tuliszkowa był brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich p. Marian Tałaj, gość poprowadził zajęcia dla obydwóch grup i opowiedział o swojej karierze zawodniczej oraz poświeceniu jakie musiał włożyć aby osiągnąć swój sukces.

Ponadto pod koniec sierpnia 30 osobowa grupa udała się do parku trampolin GoJump we Wrocławiu gdzie przez dwie godziny każdy z uczestników zapewnił sobie wiele radości.

Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych podczas wakacji był bezpłatne i wspierane był przez Burmistrz GiM w Tuliszkowie p. Krzysztofa Romana oraz sponsora klubu p. Jakuba Kowalczyka, firma IzoSerwis

Trener sekcji

– Michał Gaj

Więcej zdjęć na Facebook. Zapraszamy do polubienia.

Poprzednie wpisy: