Puchar Polski Juniorów Młodszych – Bytom

10 lis, 2021 | Bez kategorii

    W dniach 6-7 listopada zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie spędzili weekend na zmaganiach sportowych w Bytomiu, 6 listopada odbył się Puchar Polski Juniorów Młodszych a 7 listopada odbył się się camp szkoleniowy z Aleksandr Michajlin,  rosyjskim judoka, wicemistrzem olimpijskim, trzykrotnym mistrzem świata, sześciokrotnym mistrzem Europy. 

W Pucharze Polski tuliszkowska sekcja judo wystawiła do zmagań dwóch zawodników, Julię Kocimską i Jana Antoniewicza, najlepszy start w turnieju zaliczył Jan Antoniewicz, który po dobrych walkach, zajął ostatecznie piąte miejsce, przegrywając o brązowy medal z zawodnikiem z Wrocławia ale wygrywając po drodze po dogrywce z czołowymi zawodnikami kategorii wagowych -90 kg. Julia Kocimska po błędzie w końcówce walki uległa zawodniczce z Bytomia przez co ukończyła zmagania na eliminacjach.

Na drugi dzień odbył się camp szkoleniowy w którym wzięli udział zawodnicy z Tuliszkowa, na campie skupiono się głównie na technice oraz walkach szkoleniowych.

Wyjazd wspierał sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis.

Trener sekcji

– Michał Gaj

Więcej zdjęć na Facebook. Zapraszamy do polubienia.

Poprzednie wpisy: