Podsumowanie II turnusu obozu sportowego Judo & BJJ & Akrobatyki

4 Sie, 2019 | Bez kategorii

W dniach 27 lipca – 3 sierpnia 2019 Uczniowski Klub Sportowy ,,Judo’’ w Tuliszkowie wraz z dziećmi z Gminy i Miasta Tuliszków organizował drugi turnus, tym razem był to obóz sportowy Judo, Brazylijskiego Jiu-Jitsu i Akrobatyki Sportowej w miejscowości Murzasichle k/ Zakopanego.

Zawodnicy podczas zgrupowania sportowego wykorzystywali walory i korzyści płynące z górskich terenów jak i widoków panoramy Tatr. Świeże powietrze jak i wspaniałe widoki Tatr zapewne utkwiły w pamięci zawodnikom przebywającym na obozie ale i zapewne program który był bardzo intensywny i atrakcyjny. Podczas zgrupowania odbyły się cykliczne treningi Judo, prowadzone przez trenera Michała Gaja, Brazylijskiego Jiu-Jitsu prowadzone przez Ireneusza Mile jak i Akrobatyki Sportowej prowadzone przez Justynę Chojnacką. Trening odbywały się codziennie z podanych dyscyplin sportowych jak i codzienny rozruch czyli bieganie. Jak każdego roku atrakcyjność obozu powiększały wędrówki górskie które odbyły się na Polane Rusinową, Dolinę Kościeliską i Kasprowy Wierch. Podczas pobytu w górach 45 osobowa grupa dzieci miała okazję zwiedzać Zakopane, Kraków i Murzasichle. Ponadto uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności w parku linowym i poznać historie, tradycje oraz zwyczaje miejscowości Murzasichle. Odbyły się również zajęcia plastyczne, spacery po pobliskich miejscowościach oraz zajęcia w terenie a wieczorami odbywały się zabawy integracyjne. Dodatkowym plusem obozu było to, iż dzieci spędziły go bez telefonów, tabletów i komputerów. Przez cały obóz odbył się także konkurs czystości, gdzie każdego dnia trenerzy kontrolowali pokoje. Każdy z uczestników obozu otrzymał na pamiątkę koszulkę.

Pobyt w górach zapewne był wspaniałą przygodą dla dzieci i myślę, że będą wracać do miłych wspomnień obozu. A przed zawodnikami tuliszkowskiej sekcji judo kolejne przygotowania do startów w drugim półroczu.

Wyjazd wspierany był przez; IzoSerwis – Jakub Kowalczyk i Burmistrza GiM w Tuliszkowie, p. Krzysztofa Romana, dzięki pomocy dzieci mogły spędzić wolny czas aktywnie i zdrowo oraz dzięki ich pomocy koszty obozu dla dzieci były niskie.

 Zapraszamy od sierpnia na kolejna edycję ,,Wakacji z Judo’’ w programie zajęć znajdują się zajęcia sportowe, Trening z Mistrzem Judo i wyjazd do parku trampolin GoJump we Wrocłąwiu. Zajęcia sportowe są bezpłatne.

Trener sekcji
– Michał Gaj

Więcej zdjęć na Facebook. Zapraszamy do polubienia.

Poprzednie wpisy:

Podsumowanie II turnusu obozu sportowego Judo & BJJ & Akrobatyki

4 Sie, 2019 | Bez kategorii

Więcej zdjęć na Facebook. Zapraszamy do polubienia.

Poprzednie wpisy: