Podsumowanie I turnusu obozu sportowo-rekreacyjnego

4 Sie, 2019 | Bez kategorii

W dniach 19-26 lipca 2019 Uczniowski Klub Sportowy ,,Judo’’ w Tuliszkowie wraz z dziećmi z Gminy i Miasta Tuliszków przebywał na obozie sportowo-rekreacyjnym w miejscowości Murzasichle k/ Zakopanego. Wspaniałe widoki panoramy Tatr, świeże powietrze oraz wiele innych atrakcji czekało na zawodników sekcji. Jak każdego roku organizowany był bardzo atrakcyjny, napięty program, który spowodował, iż dzieci nie nudziły się. Podczas pobytu w górach 45 osobowa grupa dzieci miały okazję zwiedzać Zakopane, Wielką Krokiew, Kraków i Murzasichle. Każdego dnia odbywały się zajęcia sportowe jak i poranny rozruch, a w drugiej części dnia odbywały się wycieczki bądź inne atrakcje. Największymi atrakcjami na obozie były wędrówki górskie między innymi na Polane Rusinową, gdzie uczestnicy mogli podziwiać panorame Tatr Wysokich i Dolinę Kościelską. Ponadto dzieci mogły sprawdzić swoje umiejętności w parku linowym i poznać historie, tradycje oraz zwyczaje miejscowości Murzasichle. Odbyły się również zajęcia plastyczne, spacery po pobliskich miejscowościach oraz zajęcia w terenie. Dodatkowym plusem obozu było to, iż dzieci spędziły go bez telefonów, tabletów i komputerów.

Pobyt w górach zapewne był wspaniałą przygodą dla dzieci i myślę, że będą wracać do miłych wspomnień podczas obozu.

Wyjazd wspierany był przez; IzoSerwis – Jakub Kowalczyk i Burmistrza GiM w Tuliszkowie, p. Krzysztofa Romana, dzięki pomocy dzieci mogły spędzić wolny czas aktywnie i zdrowo oraz dzięki ich pomocy koszty obozu dla dzieci były niskie.

 Zapraszamy od sierpnia na kolejna edycję ,,Wakacji z Judo’’ w programie zajęć znajdują się zajęcia sportowe, Trening z Mistrzem Judoi wyjazd do parku trampolin GoJump we Wrocławiu. Zajęcia sportowe są bezpłatne.

Trener sekcji
– Michał Gaj

Więcej zdjęć na Facebook. Zapraszamy do polubienia.

Poprzednie wpisy:

Podsumowanie I turnusu obozu sportowo-rekreacyjnego

4 Sie, 2019 | Bez kategorii

Więcej zdjęć na Facebook. Zapraszamy do polubienia.

Poprzednie wpisy: