Nowy nabór na zajęcia Judo i Akrobatyki Sportowej

1 Wrz, 2019 | Bez kategorii

Chcesz by Twoje dziecko rozwijało się fizycznie podczas zabawy na macie? Przyjdź na trening judo akrobatyki sportowej w Uczniowskim Klubie Sportowym Judo w Tuliszkowie! Zapisy już od 5 roku życia! Uczniowski Klub Judo w Tuliszkowie prowadzi nabory do sekcji Judo i Akrobatyki Sportowej przez cały rok szkolny. Klub prowadzi zajęcia dostosowane do każdego wieku i poziomu sportowego dziecka.

Judo jest olimpijską dyscypliną sportową wywodzącą się z japońskich zasad walki wręcz. Zaletą uprawiania tego sportu i jego zasadniczym celem jest ogólny rozwój fizyczny. W szczególności pomaga rozwinąć szybkość, wytrzymałość i koncentrację. Klub organizuje obozy letnie i zimowe, zajęcia profilaktyczne, pokazy Judo, liczne wyjazdy na szkolenia techniczne, turnieje krajowe i zagraniczne.

Akrobatyka sportowa świetnym przygotowaniem do uprawiania sportu, ale także uzupełnieniem treningu niezależnie od uprawianej dyscypliny sportowej.  Doskonale rozwija lub poprawia sprawność fizyczna i wszystkie zdolności motoryczne min: sile, gibkość, skoczność, szybkość, wydolność, koordynacje ruchowa.

Dba o ogólny wszechstronny rozwój całego ciała.

Obydwie dyscypliny sportowe  rozwijają nie tylko ciało, ale tez umysł.

  • uczą pokonywania własnych słabości, jednoczesne kształtując silny charakter co jest niezbędne w codziennym życiu.

  • umiejętne i ponadprzeciętne zdolności i władanie własnym ciałem dodaje pewności siebie, poprawia

  • samopoczucie, samoocenę i niezwykle pomaga pokonywać przeszkody pojawiające się w życiu.

Podczas zajęć z judo i akrobatyki dbamy nie tylko o stronę fizyczna, pomagamy również dzieciom odnaleźć własną osobowość, kształtować wartości i postawy jakie powinny cechować młodego człowieka, a które niestety zatraca się we współczesnym świecie.

Zajęcia Judo prowadzi licencjonowany trener Polskiego Związku Judo, mgr Michał Gaj,  instruktor Judo, instruktor pływania, ratownik WOPR, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, specj. gimnastyka korekcyjno – kompensacyjna, posiadany aktualnie stopień I Dan Judo, III kyu Ju-Jitsu.

Zajęcia Akrobatyki Sportowej prowadzi mgr Justyna Chojnacka, nauczyciel Wychowania Fizycznego, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, instruktor akrobatyki sportowej.

Treningi zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych odbywać się będą w Hali sportowej w Tuliszkowie na ulicy Nortowskiej 1.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 782-560-182, informacje znajdują się także na www.judotuliszkow.pl

Więcej zdjęć na Facebook. Zapraszamy do polubienia.

Poprzednie wpisy: