Akrobatyka – podział grup – aktualizacja

8 Wrz, 2019 | Bez kategorii

Podział grupy sekcji akrobatyki sportowej, zajęcia odbywać się będą w poniedziałki, od 2 września

Grupa 1 – początkująca

godz. 15.00 – 15.55

  1. Michalina Kosińska
  2. Lena Michalak
  3. Wiktoria Piechocińska
  4. Oliwia Nowak
  5. Wiktoria Bukowska
  6. Zuzanna Piwońska
  7. Antonina Nowakowska
  8. Marcelina Kubiak
  9. Hubert Szewczyk
  10. Laura Selewska
  11. Julia Chorążewska
  12. Patrycja Szmytka
  13. Weronika Kałużna
  14. Nikodem Gradecki
  15. Larysa Szewczyk
  16. Patrycja Kałużna
  17. Antonina Malesza
  18. Jola Jafra

Lista rezerwowa:

  1. Amelia Selewska
  2. Ola Ignasiak

Grupa 2 – średnio zaawansowana

godz. 16.00 – 16.55

  1. Filip Prymka
  2. Patryk Brzęcki
  3. Kacper Kujawiak
  4. Marcel Majkowski
  5. Stanisław Ratke
  6. Bartosz Hejna
  7. Szymon Majkowski
  8. Wojciech Wągiel
  9. Filip Mazio
  10. Filip Derdziak
  11. Filip Kąciak
  12. Loan Toufouti Białas
  13. Marcin Drożak
  14. Bartosz Zientek
  15. Jakub Kąciak
  16. Wiktor Glanc

Grupa 3 – średnio zaawansowana

godz. 17.00 – 17.55

  1. Bartosz Józefiak
  2. Ksawery Klejna
  3. Paweł Ignasiak
  4. Adam Ignasiak
  5. Franciszek Kozłowski
  6. Elena Dominiak
  7. Jakub Bartczak
  8. Jakub Kotarski
  9. Aniela Krupiecka
  10. Bartosz Janicki
  11. Marcelina Poprawska
  12. Lena Folte
  13. Katarzyna Juszczak
  14. Natalia Juszczak
  15. Oliwia Cerbst
  16. Tatiana Smak
  17. Daria Przybyłą
  18. Natalia Kwieciak
  19. Alicja Cytrowska

lista rezerwowa

 

Grupa 4 –  zaawansowana

godz. 18.00 – 18.55

  1. Michalina Wozniak
  2. Nadia Drożak
  3. Klaudia Tomaszewska
  4. Wiktoria Drożak
  5. Martyna Siwczyńska
  6. Natalia Siwczyńska
  7. Majka Michalak
  8. Wiktoria Majda
  9. Joanna Łuczak
  10. Nikola Roszak
  11. Wiktoria Walczyńska
  12. Klaudia Ścisła
  13. Patrycja Biniek
  14. Kinga Mila
  15. Kinga Brzęcka
  16. Maria Pakulska
  17. Natasza Lament

Lista rezerwowa

Grupa 5 – średnio zaawansowana

godz. 19.00 – 19.55

  1. Natalia Jacolik
  2. Kalina Jacolik
  3. Emilia Orczykowska
  4. Amelia Poprawska
  5. Wiktoria Lipowska
  6. Kinga Zając
  7. Magda Zając
  8. Hanna Ślesińska
  9. Marika Grześkiewicz
  10. Natalia Zając
  11. Martyna Janik
  12. Michalina Janik
  13. Karolina Szmytka
  14. Agnieszka Kowalska
  15. Wiktoria Szenknecht
  16. Izabela Szenknecht
  17. Mateusz Durski

Lista rezerwowa

Więcej zdjęć na Facebook. Zapraszamy do polubienia.

Poprzednie wpisy: